_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

"POCIĄG DO TRADYCJI"

Jeżeli chcą Państwo udać się w podróż szlakiem ginących zawodów, to serdecznie zapraszamy na imprezę plenerową „Pociąg do tradycji”, która odbędzie się 5 września (poniedziałek) o godzinie 10:30 na Placu Kultury przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince.
Czytaj więcej...
17 sierpnia 2022r. w naszym Domu Kultury odbyły się warsztaty fotograficzne a zadanie polegało na ukazaniu kilku z dziedzin fotograficznych m.in fotografię architektury oraz portretową.
Czytaj więcej...

WAKACJE Z KULTURĄ Z MGOK

Zapraszamy dzieci i młodzież na WAKACJE z MGOK Cybinka, które odbędą się w dniach od 25 do 31 sierpnia. Szczegóły na plakacie. Zapisy i zgody na zajęcia dostępne w Świetlicy_Kultury MGOK Cybinka. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

XI Turniej FIFA

Zapraszamy dzieci i młodzież z terenów Gminy Cybinka w wieku do 15 roku życia do zapisywania się na XI Turniej FIFA, który odbędzie się 30 sierpnia w sali kinowej MGOK Cybinka o godz. 10:00. 
Czytaj więcej...

Wakacje z Kulturą

Na terenie Gminy Cybinka prowadzone są zajęcia wakacyjne dla dzieci. Osoby chętne do skorzystania z przygotowanych atrakcji zapraszamy do kontaktu z numerami wskazanymi na plakacie.

Czytaj więcej...