_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza na zajęcia z karate "Astan", które rozpoczną się już w najbliższy wtorek, tj. 06 października 2015 r. o godz. 17:00. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 17:00 w M-GOK Cybinka.

Czytaj więcej...

25 września 2015 r. na nowo oddanym do użytkowania terenie przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się wydarzenie kulturalne pod nazwą „Kropla kultury”. Dzięki szerokiemu zakresowi zaplanowanych atrakcji, każdy z obecnych mógł znaleźć coś dla siebie. Licznie przybyli dorośli oraz dzieci mieli okazję brać udział w warsztatach plastyczno-ekologicznych w trakcie których mogli konstruować formy zwierzęce oraz wyplatać małe rękodzieła z wikliny papierowej.

Czytaj więcej...

Niecały milion złotych dofinansowania z Programu Wieloletniego Kultura+, prawie 400 tys. złotych wkładu własnego z budżetu Gminy Cybinka, podzielone na 3 etapy realizacji zadanie angażujące ponad sto osób. Tak w skrócie można podsumować ponad 2 letnią modernizację i rozbudowę Biblioteki Miejskiej w Cybince wraz z terenami wokół, której punkt kulminacyjny i podsumowanie odbyło się 25 września 2015 r.

Czytaj więcej...

Muzyka Łączy Pokolenia

29 sierpnia w piękną, słoneczną sobotę odbył się w Kisielinie festyn pod hasłem „Muzyka łączy pokolenia”. Na zaproszenie organizatorów Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Cybince wspólnie ze Społecznym Ogniskiem Muzycznym w Cybince zapewniły całej imprezie nagłośnienie. Dodatkowo, jako jeden z występujących zespołów zaprezentowały się dzieci z Ogniska Muzycznego z Cybinki pod przewodnictwem Dyrektora Zbyszko Jatczaka. Występ dzieci zebrał gromkie brawa od licznie przybyłej publiczności. Organizatorzy jak i prowadzący całą imprezę Donat Linkowski z Radia Zachód byli pod wrażeniem profesjonalnej obsługi i występu dzieci, zapraszając ekipę z Cybinki na przyszłoroczny festyn.

Czytaj więcej...

Wakacje z RODM

W Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince zakończyły się właśnie warsztaty pt. Wakacje z RODM organizowane przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gorzowie Wielkopolskim. Przez trzy dni dzieci uczyły się przez zabawę o krajach Unii Europejskiej oraz o dyplomacji. Dziękujemy wszystkim małym i większym uczestnikom za udział w zajęciach!

Czytaj więcej...

Koniec Wakacji - Relacja

Niestety KONIEC WAKACJI! Z tej „smutnej” okazji M - GOK zorganizował jednak coś naprawdę WESOŁEGO. W piątek 28.08.15r dzieci bawiły się na dyskotece, na której mogły potańczyć i wziąć udział w konkursach! Odbyły się także warsztaty plastyczne, gdzie można było zbudować latające maszyny a także gry i zabawy podwórkowe, na których mogliśmy pohasać i poprzypominać sobie dawne zabawy podwórkowe. Okazuje się, że każdy grał w nie nieco inaczej J. Dziękujemy małym i dużym za przybycie!

Czytaj więcej...

Wakacje na sportowo

Zakończyły się właśnie organizowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zajęcia pt. „Wakacje na sportowo”, które odbywały się na Hali Sportowej w Cybince. Dzieci przez dwa tygodnie mogły uczestniczyć w grach i zabawach sportowych takich jak piłka nożna, tenis stołowy, unihokej, koszykówka itp. Wszystkie zajęcia prowadził animator sportu Pan Miron Nowak. Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które wręczyła Pani Ewelina Skórska – Dyrektor MGOK w Cybince. Serdecznie dziękujemy za udział!

Czytaj więcej...

Dnia 10 lipca 2015r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się PIKNIK MEDYCZNY realizowany w ramach projektu pn. Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim, podczas którego promowany był zdrowy styl życia. Mieszkańcy mogli zbadać ciśnienie tętnicze krwi oraz zmierzyć poziom cukru we krwi. Był również catering zdrowych i smacznych przekąsek oraz soków ze świeżych warzyw i owoców, z których uczestnicy Pikniku mogli skorzystać bezpłatnie.

Czytaj więcej...

"Złote Gody" w MGOK

W dniu 09 lipca 2015 r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie „Złote Gody”. Aktu dekoracji jubilatów, medalami nadanymi przez Prezydenta RP, dokonał Burmistrz Cybinki – Marek Kołodziejczyk. Podczas uroczystości odznaczono 14 par Jubilatów. Jubileusz uświetnił koncert przygotowany przez zespół „Antidotum”, a po uroczystości pary udały się na weselny tort oraz toast za kolejne szczęśliwe lata pożycia małżeńskiego.

Czytaj więcej...