_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 3 lutego o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy z koralików breloki oraz magnesy na lodówkę.  Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w przedszkolu w Rąpicach odbyły się zajęcia z cyklu: „Ferie zimowe z kulturą”. Na uczestników zajęć codziennie czekały różne atrakcje i zadania do wykonania.

Czytaj więcej...

20 stycznia, czwartego dnia Ferii z Kulturą w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince królowały owoce. Jabłka, pomarańcze, banany, winogrona, mandarynki, kiwi były dla uczestników warsztatów kulinarnych bazą do stworzenia pysznych sałatek.

Czytaj więcej...
Przemierzając styczniowy kalendarz wydarzeń kulturalnych natknęliśmy się na niezwykły gatunek. Młode osobniki cechuje ciekawość, kreatywność, zamiłowanie do śpiewu i tak zwanej „kiełbasy” poddawanej ekstremalnej obróbce termicznej w procesie utleniania drewna. 
Czytaj więcej...

18 stycznia w sali MGOK odbył się bal karnawałowy w ramach „Ferii z kulturą”. Dzieci przebrane były za różne postacie z bajek i nie tylko. Można było spotkać m.in. księżniczki, piratów, kowboja.

Czytaj więcej...

X Turniej FIFA

Wielkimi krokami zbliża się okragły bo dziesiąty już turniej piłkarskich zmagań. Zatem zapraszamy śmiałków w wieku do 15 lat na X Turniej FIFA.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty plastyczne dla dzieci, które odbędą się w czwartek 13 stycznia o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy przepiękny, kolorowy łapacz snów. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...