_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Niedziela Filmowa

Ostatnia w tym roku Niedziela Filmowa i to w edycji mikołajkowej ;). Zapraszamy 5 grudnia na zamknięcie filmowego sezonu 2021. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle dwa seanse.
Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na kreatywne warsztaty, które odbędą się 2 grudnia o godzinie 15:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Na warsztatach wykonamy kartki świąteczne. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK. 

Czytaj więcej...
Gdy pasja i talent spotykają się na scenie to musi wydarzyć się coś dobrego. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że w tym przypadku tak właśnie będzie :) a zatem z niekłamaną przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert pn. „Świąteczne Przeboje”.
Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

W czwartek, 18 listopada w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się warsztaty plastyczne. Uczestnicy metodą decoupage ozdabiali drewniane pudełka, które najpierw malowali farbą akrylową a następnie ozdabiali serwetkami. Powstały piękne, kolorowe szkatułki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne, które odbędą się w czwartek - 18 listopada o godz. 15:00 w MGOK Cybinka. Liczba miejsc ograniczona. Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...
W dniu 11 listopada 2021 r. w Cybince odbyły się uroczystości upamiętniające 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody rozpoczęły się mszą świętą za Ojczyznę w Kościele Parafialnym w Cybince.
Czytaj więcej...

Nauka to potęgi klucz a znajomość języków otwiera niejedne drzwi…

Prawda ta choć przez wielu znana to my postanowiliśmy dać jeszcze dodatkowo małego motywacyjnego „kopniaka” by zachęcić do poszerzania swej wiedzy językowej. W tym celu rzuciliśmy mieszkańcom gminy Cybinka wyzwanie w postaci konkursu „Cybinko, take the challenge!”. Ma on za zadanie popularyzować naukę języków, rozbudzać i rozwijać zainteresowania z nim związane. Skoro chęć sprawdzenia się i zdrowa rywalizacja może prowokować do nauki to my z chęcią z takiej „prowokacji” korzystamy 😊.

Czytaj więcej...