_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Niedziela Filmowa

10 października szykujemy ucztę dla kinomana. Na początek o 15:00 coś dla całych rodzin. Film animowany w przygodowo-komediowym sosie, który rozbawi każdego niezależnie od wieku.
 
Następnie o godzinie 17:00 podamy coś na ostro. Thriller katastroficzny trzymający w napięciu od początku do końca. Będzie gorąco.
Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy na warsztaty plastyczne, które odbędą się w czwartek - 7 października o godz. 15:00 w MGOK Cybinka. Liczba miejsc ograniczona, Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK. 

Czytaj więcej...

30 września z okazji Dnia Chłopaka odwiedziły nas dzieci z Gęstowic. W sali kinowej młodsze dzieci obejrzały bajkę „Toy Story 4”, starsze natomiast film „Bardzo fajny Gigant”. Dziękujemy dzieciom i opiekunom ze Szkoły Podstawowej w Gęstowicach za odwiedzenie naszej placówki.

Czytaj więcej...
W ramach projektu RE.akcja 2021 w partnerstwie z CZG-12 (Celowy Związek Gmin) zostały zrealizowane trzy serie warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki” w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince , którym zwieńczeniem była wystawa wszystkich prac i wyłonienie zwycięzców. 
Czytaj więcej...