_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Już 7. września o godzinie 14:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbędą się warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Pan Krzysztof Gajda - pracownik Krzesińskiego Parku Krajobrazowego.
Czytaj więcej...

"Pożegnanie Wakacji"

W poniedziałek, 30 sierpnia pożegnaliśmy wakacje w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. Mimo, iż w tym dniu pogoda nie dopisała wydarzenie odbyło się w sali MGOK.

Czytaj więcej...

KABARET CIACH

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince z wielką przyjemnością zaprasza wszystkich spragnionych śmiechu. Na deskach naszej sceny wystąpi przezabawny kabaret CIACH! Zaserwują nam swoje „Historie śmiechem pisane” 12 września o godzinie 16:00.
Bilety w cenie 30 zł dostęne w świetlicy MGOK Cybinka. ZAPRASZAMY
Czytaj więcej...

"Eko-Roboty"

25 sierpnia odbyły się trzecie z serii warsztatów artystycznych „Wakacyjne Eko-zabawki” realizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 w ramach projektu RE.akcja 2021.

Czytaj więcej...

Dzisiaj, 24 sierpnia w ramach „Wakacji z Kulturą” w MGOK Cybinka odbyły się warsztaty teatralne i seans bajkowy. Na początek naszego spotkania dzieci obejrzały bajkę „Trole”, która wszystkim przypadła do gustu.

Czytaj więcej...

"Pożegnanie Wakacji"

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince zaprasza dzieci i młodzież na ostatnią w tym roku wakacyjną imprezę. Pożegnanie Wakacji odbędzie się na Placu Kultury przy MGOK Cybinka – w poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 12:00. Do zobaczenia ?

Czytaj więcej...
Dzisiaj, w ten deszczowy dzień  - 23 sierpnia rozpoczął się tydzień zajęć „Wakacje z Kulturą” w MGOK Cybinka. W tym dniu odbyły się warsztaty plastyczne oraz warsztaty kulinarne dla najmłodszych dzieci. Na warsztatach plastycznych powstały z papierowych talerzyków meduzy, które dzieci ozdobiły kolorową bibułą, cekinami oraz pomalowały flamastrami.
Czytaj więcej...

Warsztaty z masy solnej

18 i 20 sierpnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince odbyły się kreatywne warsztaty z masy solnej. W pierwszym dniu dzieci samodzielnie mieszały produkty: mąkę, sól i wodę, a następnie powstałą masę solną wałkowały, odbijały koronkę w masie oraz wykrawały różne wzory: koty, serduszka i sowy.

Czytaj więcej...