24 maja w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odbył się długo już wyczekiwany konkurs Przebojowy Prima Aprilis. Na scenie pojawiło się 22 uczestników w 18 świetnie przygotowanych występach.

W naszym konkursie, w którym główne skrzypce gra luz i zabawa a liczy się przede wszystkim osobowość sceniczna i dobre show nasi młodzi artyści nie zawiedli. Stworzyli ciekawe aranżacje i dali nam mnóstwo frajdy. Żałujemy tylko, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich uczestników, bo każdy występ na to zasługiwał.

Jury w składzie: Ewelina Skórska, Anna Jędrzejewska i Zbyszko Jatczak mieli prawdziwą zagwozdkę wybierając 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienia. Po burzliwej naradzie tak oto przedstawiają się wyniki naszego konkursu piosenki wszelakiej:

I MIEJSCE - Aida Haniewicz i Zosia Jankowska z gościnnym występem Nikoli Zięby – w brawurowym występie… po prostu HAKUNA MATATA!

II MIEJSCE - Kaja Kuperszmit - to się nazywa dobry jazz!

III MIEJSCE - Janek Blatkiewicz - cóż powiedzieć, Kulfon ma godnego następcę.

Wyróżnienia otrzymali: Roksana Dziedzic i Gabriela Brzuskiewicz, Nikola Zięba oraz Zuzanna Dworak i Antonina Gabrysz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy za rok! ?

Bartosz Bukowiecki