Jak co roku podjęliśmy starania, aby pozyskać fundusze na rozwój myślenia ekologicznego. Jeszcze w marcu Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince podpisał wspólnie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12 umowę na realizację projektu pn. „Wakacyjne Eko-Zabawki”.

Mówienie o tym, że ekologia jest ważna nie wystarcza, aby przekonać ludzi do porzucenia prostych i wygodnych rozwiązań na rzecz myślenia ekologicznego. Ludzie muszą zobaczyć na własne oczy, że ze zużytych rzeczy można zrobić coś przydatnego, a jednocześnie oryginalnego i pięknego. Naszym pomysłem na 2021 są eko-zabawki tworzone w serii warsztatów z na pozór bezużytecznych już rzeczy.

Pierwsze warsztaty „Morski świat” ruszają już 4 sierpnia o godz. 13:00. Serdecznie zapraszamy do świetlicy kultury MGOK Cybinka.

Warsztaty realizowane w ramach projektu „Wakacyjne Eko-Zabawki” przez MGOK Cybinka w partnerstwie z Celowym Związkiem Gmin CZG-12.

2021 08 re.akcja

Bartosz Bukowiecki