Łowcy Zagadek

Ahoj poszukiwacze przygód! Nadszedł czas by znowu wyruszyć w drogę w poszukiwaniu rozwiązań zagadek. Na końcu tej drogi czeka miano „Mistrza Łamigłowy” oraz nagrody.

Jeżeli kogoś ominęła pierwsza edycja naszej zabawy to śpieszę przypomnieć o co w tym wszystkim chodzi. „Łowcy Zagadek” jest konkursem plenerowym, krajoznawczą przygodą, do której zachęcamy całe rodziny jak i uczestników indywidualnych. Polega na odnalezieniu konkretnych miejsc i zrobieniu im zdjęcia. Żeby to zrobić wpierw należy odgadnąć zagadkę, która prowadzi do danego miejsca.

Aby podnieść poprzeczkę wyzwania w tej edycji mamy zagadek 8 a prowadzą one aż do 4 miejscowości: Cybinka, Białków, Bieganów i Sądów.

Czy w tej edycji znajdą się śmiałkowie, którzy rozwiążą wszystkie zagadki? Zobaczymy już wkrótce.

Konkurs startuje 28 lipca i trwać będzie przez 2 tygodnie do 11 sierpnia. Po odbiór zagadek zapraszamy od środy do świetlicy kultury MGOK Cybinka w godzinach od 8:00 do 16:00.

Wszelkie informacje odnośnie konkursu znajdują się w regulaminie.

ZGODA

2021 07 28 LOWCY ZAGADEK 2a