Nauka to potęgi klucz a znajomość języków otwiera niejedne drzwi…

Prawda ta choć przez wielu znana to my postanowiliśmy dać jeszcze dodatkowo małego motywacyjnego „kopniaka” by zachęcić do poszerzania swej wiedzy językowej. W tym celu rzuciliśmy mieszkańcom gminy Cybinka wyzwanie w postaci konkursu „Cybinko, take the challenge!”. Ma on za zadanie popularyzować naukę języków, rozbudzać i rozwijać zainteresowania z nim związane. Skoro chęć sprawdzenia się i zdrowa rywalizacja może prowokować do nauki to my z chęcią z takiej „prowokacji” korzystamy 😊.

Pierwsza edycja „Cybinko, take the challenge!” pod patronatem burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka odbyła się 29 października w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince. Wyzwanie podjęło dziesięcioro uczestników. Zmierzyli się z testem przygotowanym przez współorganizatora konkursu – lektora języka angielskiego – Natalię Brzezińską-Szołtun.

3 listopada nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników oraz podsumowanie konkursu. Nasza ekspertka przyznała, że była pozytywnie zaskoczona poziomem.

Po oficjalnej części nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród. Najlepszymi wynikami mogli poszczycić się:

1. Julia Filipiak – miejsce I,
  2. Aleksandra Kołodziejczyk – miejsce II,
  3. Oliwier Gromiak – miejsce III.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Serdeczne podziękowania należą się także naszym sponsorom, którzy ufundowali nagrody: Sklep „U Beaty” Beata Łubek oraz „Myjnia” Krzysztof Łozowski.

Bartosz Bukowiecki