Gdy pasja i talent spotykają się na scenie to musi wydarzyć się coś dobrego. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że w tym przypadku tak właśnie będzie :) a zatem z niekłamaną przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert pn. „Świąteczne Przeboje”.
Na scenie zobaczymy i usłyszymy nasze gwiazdy: Magdalena Kozinoga – wokal oraz Jakub Gościniak – piano. Dopełnieniem całości będą chórki w składzie: Kaja Kuperszmit, Jagoda Taryma, Julia Karczmarska i Wiktoria Dembska.
Piękne aranżacje świąteczno-zimowych piosenek będą ucztą dla ucha i ciepłym okładem na serce w tą nie za ciepłą porę roku :) . Warto przyjść i dobrze nastroić się przed świętami.
Koncert odbędzie się 12 grudnia w sali widowiskowej MGOK Cybinka o godzinie 17:00. Wejściówki czekają na odbiór w świetlicy kultury.

Plakat koncertu "Świąteczne Przeboje"
Bartosz Bukowiecki