_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Stand-Up

Zapraszamy do sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince po raz pierwszy na występ w stylu Stand-Up Comedy, który odbędzie się 4 listopada o godz. 18:30. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w świetlicy MGOK.
Program skierowany jest do widzów pełnoletnich, najlepiej z poczuciem humoru i dystansem także do samego siebie :)
 
Na naszej scenie wystąpi Paweł Reszela - komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku lat związany z województwem Lubuskim. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. Doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. Program "No i cyk!" na YouTube cieszy się coraz większą popularnością a widzowie stawiają Pawła w jednym szeregu z najbardziej znanymi komikami w Polsce. Jego najnowszy program "Majn Żart" zapowiada się jeszcze lepiej a efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo!
 
A co będzie w tym programie? Dużo o ojcostwie, sporo o zanikających funkcjach społecznych. Trochę o dziwnych relacjach z ojcem i jak sobie radzić z nadopiekuńczą żoną. Kilka spostrzeżeń o dziwnej sąsiadce. A tak do końca to jeszcze nie wiadomo, bo program dopiero się tworzy ale będzie ostro i na pewno śmiesznie! Do zobaczenia!
 
2022 11 04 STAND UP 01
Bartosz Bukowiecki
Powrót