22 maja 2015 r. (niedziela) o godz. 17:00 w Sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się koncert z okazji Dnia Matki i Ojca. Na scenie wystąpiły dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Cybince, Przedszkola Publicznego w Cybince, Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince, Szkoły Podstawowej w Białkowie, dzieci przygotowane przez zespół muzyczny "Klimat" oraz jako gwiazda wieczoru zespół "Klimat".

Występujący zaprezentowali bogaty repertuar w postaci wierszy i piosenek o tematyce rodzinnej. Sala wypełniła się, aż po ostatnie miejsce i chyba nie było osoby, której ze wzruszenia nie zakręciła się łza w oku. „Wisienką na torcie” był krótki, ale przepiękny recital gwiazdy wieczoru - zespołu "Klimat".

Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek do foyer sali widowiskowej.

Dziękujemy artystom, za trud jaki włożyli w przygotowanie imprezy i Wam drodzy mieszkańcy za tak liczne przybycie!