Dnia 10 lipca 2015r. w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince odbył się PIKNIK MEDYCZNY realizowany w ramach projektu pn. Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim, podczas którego promowany był zdrowy styl życia. Mieszkańcy mogli zbadać ciśnienie tętnicze krwi oraz zmierzyć poziom cukru we krwi. Był również catering zdrowych i smacznych przekąsek oraz soków ze świeżych warzyw i owoców, z których uczestnicy Pikniku mogli skorzystać bezpłatnie.

Gwiazdą wieczoru był JERZY KRYSZAK, którego występ kabaretowy był niezapomnianym wydarzeniem. Po przedstawieniu publiczność mogła zdobyć autografy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z artystą. Dziękujemy serdecznie wszystkim za tak liczne przybycie!