W dniach 10 oraz 17 listopada br. w Rąpicach odbyły się warsztaty , których głównym celem było udekorowanie świetlicy i biblioteki. Dzieci biorące udział w warsztatach wykazały się ogromną pomysłowością oraz niezwykłymi zdolnościami plastycznymi i manualnymi. Wspólnie wykonaliśmy rysunki figur z różnych bajek, które ozdobiły ściany świetlicy, zrobiliśmy również dwie wiszące ozdoby, róże z jesiennych liści, które pięknie prezentują się w wazonie oraz ptaszki origami.

Dzieci również postawiły mi, jako prowadzącej warsztaty, wyzwanie polegające na samodzielnym udekorowaniu jednej ze ścian, którą one ocenią. Wszystkie dekoracje pięknie się prezentują, a udekorowana przeze mnie ściana została pozytywnie oceniona przez jury, czyli dzieci, uff... Całym zajęciom towarzyszyła atmosfera pełna radości i wspaniałej zabawy.