_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

W związku z tym, że w czwartek odbędzie się Bal Halloweenowy, warsztaty odbędą się już jutro, w środę – 26 października o godzinie 14:30! Na zajęciach wykonamy halloweenowe ozdoby. Ilość miejsc ograniczona, zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury w MGOK. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

W czwartek, 20 października o godzinie 15:00 zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne na których wykonamy halloweenowe maski. Ilość miejsc ograniczona, zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury w MGOK. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Stand-Up

Zapraszamy do sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince po raz pierwszy na występ w stylu Stand-Up Comedy, który odbędzie się 4 listopada o godz. 18:30. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w świetlicy MGOK.
Czytaj więcej...

Niedziela Filmowa

23 października w niedzielę zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince do kina. Przygotowaliśmy dla Was jak zwykle dwa seanse.
Czytaj więcej...

Warsztaty plastyczne

W czwartek, 13 października o godzinie 15:00 zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne na których wykonamy makramowe liście. Ilość miejsc ograniczona, zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury w MGOK. Zapraszamy!

Czytaj więcej...

W czwartek, 22 września o godzinie 15:00 zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne. Na zajęciach wykonamy jesienną dekorację. Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury w MGOK. Zapraszamy!

Czytaj więcej...