_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Pod skrzydłami Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince w roku szkolnym 2016/2017 było, aż 129 uczniów i to właśnie oni, a przynajmniej część która mimo niesprzyjających warunków pogodowych dotarła 22 czerwca 2017 r. do sali widowiskowej MGOK Cybinka otrzymała dyplomy ukończenia kolejnego roku ciężkiej pracy i nauki! Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał Dyrektor SOM Zbyszko Jatczak. 

Czytaj więcej...

23 czerwca odbyło się zakończenie roku Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince. Na Sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince Dyrektor SOM Zbyszko Jatczak wraz z Burmistrzem Cybinki Markiem Kołodziejczykiem oraz Nauczycielem SOM Marcinem Leńczukiem podziękowali uczniom za cały rok ciężkiej pracy. Jesteśmy dumni z tak zdolnej i utalentowanej młodzieży i profesjonalnej kadry pedagogicznej.

Czytaj więcej...

Z przykrością informuję, że w bieżącym roku Społeczne Ognisko Muzyczne w Cybince nie znalazło się na liście organizacji pożytku publicznego, którym można przekazywać 1% podatku dochodowego za rok 2015. W związku z powyższym, w trosce o to aby potencjalni darczyńcy nie mieli kłopotów z prostowaniem zeznań podatkowych, proszę w bieżącym roku nie umieszczać SOM Cybinka w zeznaniach podatkowych.

Czytaj więcej...

30 i 31 stycznia 2016 r. już po raz 14 można było wysłuchać profesjonalnie przygotowanego i wspaniałego koncertu noworocznego. W tym roku na deskach sali widowiskowej MGOK zagościli uczniowie i absolwenci Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince, Arek Tkocz, Marcin Leńczuk oraz gość specjalny - Mariusz Wawrzyńczyk! Organizatorem koncertu jak co roku był Zbyszko Jatczak wraz z roku na rok coraz silniejszą ekipą uczniów i absolwentów Społecznego Ogniska Muzycznego.

Czytaj więcej...