_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.

Tegoroczna biesiada odbyła się pod hasłem "na żeglarską nutę". I to nie tylko pod względem repertuaru, ale także kostiumów i scenografii. Zespoły podeszły do sprawy bardzo profesjonalnie, co wzbudziło duży aplauz zgromadzonej publiczności. W tegorocznej biesiadzie uczestniczyły, także zespoły śpiewacze "Antidotum" oraz "Lubuszanki" z Cybinki.

Czytaj więcej...

W niedzielę 29 stycznia w kościele w Rąpicach zespół „Antidotum” ubogacił swoim śpiewem liturgię mszy świętej. Po mszy świętej wspólnie z mieszkańcami zaśpiewali kilka kolęd, a następnie zaproszeni przez radną udali się na słodki poczęstunek. 

Czytaj więcej...

Dwulecie Antidotum

12 czerwca, podczas gdy duża część Polski emocjonowała się meczem Polska:Irlandia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury obchodziliśmy hucznie dwulecie zespołu Antidotum. Przygotowany przez artystów występ nagrodzony został gromkimi brawami na stojąco. By złożyć podziękowania i wyrazy uznania zespołowi trzeba było stać w kolejce. Po pięknym show Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince Ewelina Skórska zaprosiła wszystkich gości do sali głównej na słodki poczęstunek i rocznicowego torta.

Czytaj więcej...

12 czerwca 2016 r. (niedziela) zapraszamy na godz. 18:00 do sali widowiskowej MGOK Cybinka. Tym razem mamy dla Was  bardzo niezwykły koncert. Niezwykły, ponieważ wspólnie z Wami pragniemy świętować dwulecie istnienia zespołu śpiewaczego "Antidotum" działającego przy MGOK. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, dlatego tym bardziej zapraszamy całe pokolenia.

Czytaj więcej...