_Kultura lubi ciasteczka, dlatego ten serwis ich używa.
Zapraszamy na kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w czwartek 7 kwietnia o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy wielkanocne ozdoby ze słoików. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.
Czytaj więcej...

Zapraszamy na kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w czwartek 31 marca o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy kartki wielkanocne oraz będziemy kończyć – malować farbami nasze prace z gliny.

Czytaj więcej...
ZAJĄC - Wielkanocny Konkurs Roidzinny

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych mamy dla państwa konkurs 😊.

„ZAJĄC – Wielkanocny Konkurs Rodzinny” jak sama nazwa mówi, chcemy tym konkursem zaangażować rodziny do działania i zabawy przy realizacji wspólnego celu a tym celem jest oczywiście zając – nie taki zwykły bo wielkanocny 😊

Czytaj więcej...
Przebojowy Prima Aprilis

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince ma przyjemność poinformować, że 6 kwietnia odbędzie się już VI edycja „Przebojowego Prima Aprilis”. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Cybinka zarówno do występów na scenie jak i do zapełniania widowni :).

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 17 marca o godzinie 15:00. Choć do Wielkanocy jeszcze daleko, to my już powoli przygotowujemy się do świąt - na warsztatach wykonamy wielkanocne wianki.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 10 marca o godzinie 15:00. Tym razem na zajęciach wykonamy z tektury kolorowe koty-psoty.  Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.

Czytaj więcej...

Najsłynniejsza lalka świata swoje święto obchodzi 9 marca - to właśnie tego dnia obchodzimy Dzień Barbi. Z tej właśnie okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince przygotował dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym (od 3 do 6 lat) konkurs plastyczny.

Czytaj więcej...
Zapraszamy na kreatywne warsztaty dla dzieci, które odbędą się w czwartek 3 marca o godzinie 15:00. Na zajęciach wykonamy z niepotrzebnych już pudełek przepiękne skarbonki. Ilość miejsc ograniczona! Zgody na warsztaty dostępne w świetlicy_kultury MGOK.
Czytaj więcej...